trocha pravidel pro objednávání

1. návštěva

* pokud se potkáme poprvé volte, prosím, ze služeb KONZULTACI

* stejně tak, pokud jsme se viděli za více než 12 měsíců, volte, prosím konzultaci

* budu ráda, když mi do poznámky napíšete, co byste chtěli pořešit

* základem mého přístupu je homeopatie!

Pokud si myslím, že by bylo, ve Vašem případě, dobré využít i další metody celostního přístupu (terapie tkáňovými solemi, bylinoterapie dle TCM, aurikuloterapie, akupunktura, moxa či baňkování, apod.), pak se domluvíme na dalším postupu a Vašich i mých časových možnostech

* výstupem 1. konzultace je "terapeutická" rozvaha,

kterou odesílám nejpozději do 5 dnů na email (jiná domluva je samozřejmě možná)

* pokud se cítíte nemocní, nachlazení, necítíte se dobře, apod. ,poprosím Vás, ozvěte se mi. Buď budeme řešit aktuální potíže, nebo vymyslíme nový termín setkání

Ochrana osobních údajů

  *  Pokud jste mým klientem, odběratelem novinek nebo návštěvníkem webu, svěřujete mi své osobní údaje. Já, Petra Vydržalová – vydra-acu, zodpovídám za jejich ochranu a zabezpečení.
  * Prosím, seznamte se s ochranou osobních údajů, zásadami a právy, které máte v souvislosti s GDPR (Nařízení o ochraně osobních údajů).

  * Zabezpečení a ochrana osobních údajů

Chráním osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje. Chráním je jako kdyby byly naše vlastní.     Přijala jsem a udržuji veškerá možná (aktuálně známá) technická a organizační opatření, která zamezují zneužití, poškození nebo zničení vašich osobních údajů.

  * Vaše práva v souvislosti s ochranou osobních údajů

V souvislosti s ochranou osobních údajů máte řadu práv. Pokud budete chtít některého z těchto práv využít, prosím, kontaktujte mne prostřednictvím e-mailu.
Máte právo na informace, které je plněno již touto informační stránkou a přílohou se zásadami zpracování osobních údajů.

MUDr. Petra Vydržalová

Čajkovského 21

Brno - Žabovřesky

+420 792 333 951

 VydraAcu

  • Facebook

 Vydra Acu

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now